O nás

Naše společnost dlouhodobě sleduje situaci na tuzemském realitním trhu a to hlavně z hlediska tržní ceny nemovitostí s ohledem na možnost pořízení nemovitosti koncovým zájemcem.

Za posledních několik let cena nemovitostí a pronájmů vzrostla natolik, že běžný občan České republiky není schopen z průměrného platu a za předpokladu nedostatečné finanční rezervy, získat hypoteční úvěr nebo jiné alternativní financování vybrané nemovitosti.

Další překážkou pro získání vlastní nemovitosti   jsou zpřísňující se podmínky a pravidla pro získání hypotečního úvěru, které nejen Česká národní banka reguluje, ale i požadavky komerčních bank jsou velmi přísné  a to eliminuje značnou část žádostí zájemců pro získání hypotečních úvěrů.  Žadatel nemá dostatek vlastních zdrojů a odpovídající příjem pro schválení žádosti o hypoteční úvěr. To má za následek, že zájemci sáhnou po relativně drahém nájmu, který kontiulně zdražuje, dokud nenašetří dostatečné finanční prostředky na pořízení vlastní nemovitosti, nebo nadále pokračuje v nekonečných úhradách nájemného.

 

Z výše uvedených důvodů  jsme se rozhodli vytvořit program OPERATIVNÍ BYDLENÍ, který má hlavní cíl a to ,, NABÍDKA ALTERNATIVNÍHO FINANCOVÁNÍ VLASTNÍHO BYDLENÍ” .

CO JE OPERATIVNÍ BYDLENÍ

OPERATIVNÍ BYDLENÍ je kombinace nájemního bydlení a hypotečního úvěru.

Zájemce na základě jeho požadavků získá k užívání nemovitost, kterou následně využívá formou dlouhodobého pronájmu s předkupním právem.

Zájemce díky unikátní mechanice programu získává v průběhu dlouhodobého pronájmu potřebnou bonitu pro následné financování nemovitosti, například hypotečním úvěrem.

Na konci nájemního programu, má zájemce právo nemovitost vlastnit.