HOROMĚŘICE, Domy

Obsah

Nabízíme Vám k prodeji projekt rodinného domu 3+ kk  ve výstavbě s užitnou plochou 85,39m2 a s parkovacím místem o velikosti 45,2. Útulný dvoupodlažní dům s nízkoenergetickou novostavbou (PENBB) se nachází v těsném sousedství Prahy, jen jeden kilometr od hranice hlavního města, uprostřed klidné zahrádkářské kolonie, jež je součástí obce Horoměřice. Tato lokalita je ideální pro rodinu, která hledá pohodlné bydlení za rozumnou cenu v příjemné vzdálenosti od Prahy. Projekt je koncipován na velkorysý pozemek o velikosti 563m2.

Objekt je dvoupodlažní, čtvercového půdorysu se sedlovou střechou. Základové konstrukce, budou provedeny ze železobetonu. Nosné konstrukce budou zděné z cihelných bloků. Na pozemku je objekt umístěn tak, aby byly dodrženy odstupy od hranic pozemku a sousedních objektů a zároveň aby byla co nejvíce zachována celistvost zahrady. Fasády jsou členěny okenními a dveřními otvory, jejich povrh bude opatřen obkladem tepelně upraveného dřeva. Sokl bude z marmolitu tmavé barvy. Okna budou hliníková. Střecha bude extenzivní zelená. Klempířské prvky budou provedeny v pozinku. V přízemí objektu se nachází obytná část, v patře jsou ložnice. Vstup je orientovaný ze západu, přičemž navazuje na příjezdovou cestu. Za vstupem je chodba, ze které je možný přístup do obývacího pokoje nebo na WC. Z obývacího pokoje se vstupuje do kuchyňského koutu, do spíže a na schodiště. Po schodišti lze vystoupit do chodby ve 2. nadzemním podlaží. Její část funguje jako šatna. Z chodby se dále vstupuje do dvou ložnic a do koupelny. Objekt není řešen jako bezbariérový.

Provedení domu je navrženo tak, aby poskytovalo klidné, bezpečné a energeticky nenáročné bydlení.  Nový vlastník může mít již v rámci výstavby svá přání, jimž se může projekt přizpůsobit.  Dokončení domu je plánováno na srpen roku 2020. Momentálně je zažádáno o stavební povolení na základě vytvořené projektové dokumentace, která je k nahlédnutí vč. technické zprávy, půdorysů, stavební dokumentace aj.

V obci je veškerá občanská vybavenost: ZŠ, MŠ, praktický lékař, lékárna, supermarket LIDL, kavárny a restaurace.

V případě zájmu kontaktujte našeho realitního makléře, který zodpoví veškeré dotazy ohledně projektu.

Tento dům lze financovat hypotečním úvěrem.

Location: Česká republika

Přehled

  • Prodejní cena: 6600000,- Kč
  • Plocha pozemku: 563m2
  • Obytná část: 85,396m2

Vybavení

Venkovní vybavení

Vzdálenost

Multimedia

Location

50.131779
14.338729
Horoměřice
2000
WALKING
km
en
18
100%
400px
https://www.operativnibydleni.cz/wp-content/themes/nexos/assets/img/markers/empty.png
20
54.5
Distance
Address
Walking time
min
Details