Jak to funguje

VÝBĚR NEMOVITOSTI

Můžete si vybrat nemovitost, kterou najdete u nás  v nabídce programu. Následně potvrdíte výběr vyplněním nezávazného dotazníku. Dotazník k vyplnění se Vám objeví po potvrzení výběru nemovitosti

V případě, že si nevybere nemovitost z naší nabídky nebo bude chtít získat více informací, můžete vyplnit následující formulář CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE a naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat.

Případně můžete zaslat Vaše dotazy na email: info@operativnibydleni.cz

Následně Vám zašleme potvrzující email o přijetí žádosti a seznam dokumentů a informací, které budeme od Vás potřebovat pro registraci žádosti a přípravu konkrétní nabídky financování.

REGISTRACE A VYHODNOCENÍ

Náš tým zaregistruje Vaši žádost v našem interním systému a následně jí vyhodnotí.

Může se stát, že si od Vás vyžádáme ještě nějaké doplňující informace.

NABÍDKA FINANCOVÁNÍ

Po vyhodnocení Vámi dodaných dokumentů a informací, Vám zašleme přesnou nabídku financování nemovitosti v rámci programu operativní bydlení a návrh smluvních podmínek týkajících se konkrétní nemovitosti.

PROHLÍDKA NEMOVITOSTI

V případě, že nám odsouhlasíte nabídku a smluvní podmínky, navrhneme Vám několik termínů prohlídky Vámi vybrané nemovitosti.

ÚHRADA AKONTACE

Jakmile máme veškeré formality vyřízené, můžete uhradit bezhotovostně na bankovní účet operativního bydlení akontaci, která je vždy uvedena v rámci nabídky konkrétní nemovitosti.

PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI

Připravíme pro Vás předávací protokol vč. klíčů ke vybrané nemovitosti. V rámci předávacího protokolu uvedeme stav nemovitosti formou fotodokumentace v den převzetí, stav energií ( voda, plyn, elektro ). Veškeré služby platí formou programu nám, do doby převodu nemovitosti do Vašeho vlastnictví.

Mám zájem o nabídku pronájmu společnosti OPERATIVNÍ BYDLENÍ